19/09/2016

BONSAI EXHIBITION AT ZBRASLAV 2016

As promised, we are presenting a short photostory from our recent exhibition we held in Prague, in a very nice outdoor venue of the Municipal Garden of Zbraslav. Thanks to all visitors who came to support us and appreciate the beauty of bonsai trees exhibited by Bonsai Moravia members and few other dear guests. The weekend was one great success, therefore we are very glad to announce that from now this early-autumn exhibition will (hopefully) become each year´s tradition with many more side events and invited participants. Thank you and see you in Prague - Zbraslav in 2017!
Another report form this event also at www.bonsai-dnes.cz

Ve dnech 10. a 11. 9. 2016 jsme spolu našimi bonsajovými přáteli a místním zahrádkářským svazem uspořádali výstavu v prostorách Městské zahrady Zbraslav. Děkujeme moc všem účastníkům, kteří nás podpořili a přišli navštívit, stejný dík pak patří i městu Zbraslav za propůjčení krásných prostor a následnou podporu a propagaci.
Již při zahájení našeho víkendu bylo jasné, že pro nás bude něčím výjimečným. Z centra zahrady - z dřevěného altánku se začala linout líbezná hudba od nadaných dětí z místní základní umělecké školy pod vedením paní Vendulky Vaňkové. Spojení vznešených tónů a našich bonsají se prolnulo a zkrátka zapadlo do sebe. K vidění byly bonsaje naší "spřátelené bonsajové skupiny" Bonsai Moravia včetně několika hostů, konkrétně Tomáše Cibulky, Martina Drábka, Martina Cigánika, Tondy Machýčka, Antonína Ondráše a Josefa a Lukáše Sirotných.
Po celou dobu nám přálo krásné počasí, které umocňovalo kouzlo okamžiků - setkáních s našimi přáteli bonsajisty, příjemnými, zvídavými návštěvníky a začínajícími bonsajisty. To vše nás přivedlo k vytvoření tradice. Takže máme za sebou nultý ročník! Nechme se tedy překvapit, co nás čeká v prvním ročníku obohaceného ještě o více nadšených pěstitelů bonsají. Ještě jednou DĚKUJEME. 

Pro ty, kteří si chtějí chvíle setkání připomenout nebo na výstavě nebyli jsme připravili krátkou fotoreportáž. :) Další fotky můžete shlédnout i na spřáteleném portále www.bonsai-dnes.cz


1 comment:

  1. Super, blahoželám a nech vám navštevnosť rastie každým rokom :)

    ReplyDelete