26/10/2015

BIG GARDEN PARVIFLORA STYLING

This autumn we´ve done a styling work of a pretty good number of garden trees - the task we always enjoy a lot! Here´s a transformation of an aproximately 25 years old and 3,5 m high japanese white pine (planted in this particular garden 17 years ago by its owner) and its first step as a cloud-shaped tree: all the main branches and foliage pads were set to place during one day´s work, next year more detailed work will take place. 

Tento podzim se nám poštěstilo tvarovat vícero zahradních stromů a započít jejich cestu jako zahradní bonsaje. Tentokrát bych na tomto místě rád představil tvarování velké zahradní borovice parviflory, přibližně 25 let staré a 3,5 m vysoké rostliny (vysazena před 17 lety majitelkou zahrady) - v prvním kroku byly v průběhu jednoho dne vybrány a rozmístěny všechny hlavní větve a patra, příští rok budeme pokračovat v další detailnější práci.
As you might have noticed from the photos, in the garden there are many varieties of japanese maples: in next post I will present some of the best autumn colours from this nice garden!

Možná jste z fotek postřehli, že jsou na zahradě vysazeny japonské javory - paní majitelka je jejich vášnivou sběratelkou, v příštím příspěvku si dovolím ukázat ty nejhezčí podzimní barvičky z této zajímavé zahrady.No comments:

Post a Comment